Doğal Taş Döşeme

0 Comments

Doğal taş döşeme veya Granit küp taş uygulamaları halk arasında Arnavut kaldırımı olarak da bilinmektedir. Doğal taşla yapılan Arnavut kaldırımı çeşitli ebatlarda dağdan, taştan, dereden toplanan doğal taşlarla yapılmakta idi. Fakat Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle granit küp taşlar belirli standartlarda üretilmeye ve kırılmaya başlanmıştır. Arnavut kaldırımı İstanbul’un tarihi semtlerinde, sokaklarında, kaldırımlarda uzun süre kullanılmıştır.

doğal taş döşeme

Doğal taş döşemesi bilgisi

Granit küp taşları yer döşemesi ile sanatını , yaşam mekanlarımıza taşıyan küp taş döşeme firmamız. 2010 yılından beri granit küp taş  ekibi ile birlikte sağlam güvenilir güzel işler yapmıştır. Çalışan ustalarımız personelleriyle uygulama sektörüne girmiştir. Ayrıca Kapasiteli ustaları ile Türkiyenin bütün illerine hizmet etmektedir. Granit küp taşı uygulama alanında kadrosunda profesyonel döşeme ustaları var. Böylece küptaş ekibimiz ile kurulduğu andan itibaren belediyelere , özel mekanlara, sosyal tesislere ve konut projelerine küp taş uygulama hizmeti vermektedir. Sevkiyatlarda kendi ekibi ile organize edilip; Türkiyenin her yerine en kısa süre içinde küp taş  döşeme işini yapmak için yola koyulurlar. Böylece Siz de hayatınıza doğallık katmak istiyorsanız bizi arayın. Küp taş; bizim işimiz.

Küp taş yer döşemesi nasıl yapılır?

Granit Küp taşları birkaç renge sahiptirler. Bunlardan bazıları; Gri, siyah, füme, gül pembesi, yeşil, krem ve kahve renkli olmaktadırlar. Rengi Gri granit taş ülkemizde bir kaç bölgede bol miktarda çıkarılıp üretilmektedir. Bu Granit küp taş daha çok tercih edilir. Daha çok 4×6, 6×8 ve 8×10 ebatlarda kullanılmaktadır.

Siyah Andezit tasları ise basta ANKARA olmak üzere Kayseri, Konya, Uşak gibi illerimizde çıkarılmaktadır. Birde  Bazalt Granit küp taşları ve diğer  küp taşlar gibi tek ve kristal gibi renklerde de döşeme uygulamalarımız da rahatlıkla kullanılmaktadır.

Doğal taşların çıkarıldıkları yerler

  • Başta Ankara olmak üzere Bazalt küp taşları;
  • Kayseri, Diyarbakır, Kars, Ali ağa gibi il ve ilçelerimizde bol miktarda üretilmektedirler.

Bazalt  Granit küp taşları ve diğer küp taş çeşitleri gibi tek başlarına karışıktır. Ayrıca bu şekilde de kullanılmaktadır. Granit küp taş veya doğal küp taş yer döşemesi konusunda tecrübeli ustalarımız var. Bu sayade güzelim Anadolu nun çeşitli illerinde park ve bahçeler olmak üzere bir çok ilimizde hizmetlerimiz bulunmaktadır. Fakat Bizimle iletişime geçebilir ve doğal küp taş döşeme işçilik ve uygulama fiyatı alabilirsiniz. Günümüzde tecrübeli granit küptaş utalarına ulaşmak oldukça zordur. Bu ustalara ulaşmak için küptaş ustası iletişim bölümünden internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca granit küptaş döşeme ustaları sekmesinden de ulaşbilirsiniz. Yine küptaş utaları sosyal medya iletişim ve  youtube kuptaş utaları sekmemizden ulaşbilirsiniz. Yine Arnavut kaldırım ustaları ve bazalt taş ustaları sekmemizden de ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!
Telefon Et