Granit Bordür Taş

0 Comments
Granit Bordür Taşı

Granit Bordür (Kenar Taşı)

Granit bordür taş genellikle 15x30x50 cm ebatlarında olup, uygulama yapılacak alanın kenarlarına veya kot farkı olan yerlerde uygulanır. Bazı müşterilerimiz doğal taş uygulaması yaptırdığı alanların tamamen doğal olmasını talep etmektedir. Bu nedenle uygulama bütünlüğünün tamamen doğal taş olması için beton bordür yerine kullanılacak taşlardan biridir.

Dekoratif Doğal Taş döşemesi (Kenarlara)

Dekoratif granit doğal taş uygulaması kenarlara Granit Bordür doğal Taş uygulaması olarak da bilinmekte. Böylece daha çok küp taşların döşendiği alanların kenarlarına döşenen taşlardan oluşmaktadır. Bu taşlar dekoratif doğal taş döşemesi şeklinde devam eden ve yapılan işin de kalitesini ortaya çıkarmaktadır.

Granit bordür taşı özellikeri

Taşlar doğanın bizlere sunmuş olduğu hediyelerden bir tanesi granit doğal taşlardır. Bu taşların başında gelen Granit bordür taşı çok eski tarihlerden günümüz dünyasına kadar popüler olmasını hiç yitirmemiş. Ayrıca doğal taş severlerin ilgi ve beğenisini ilk çünkü heyecanla kullanım alanlarına uygulatmışlardır. Fakat Bu Granit bordür Taşları farklılık gösteren renklerde olması ile her mekâna kendini yakıştırmıştır. Ayrıca Bunların dışında kıymetli taşlarda ülkemizde çıkarılmatadır.

Günümüzde Granit bordur taşları farklı ebatlarda bulunurlar. Ayrıca Boy ve ölçülerde çok sağlam yapı taşları, asfalt beton gibi yer uygulamalarının kenarlarında yol kenarlarına, yol ortalarına, bahçe kenarı, duvar taşı gibi vb. doğal taş farklı mekânlarda ve ev dekorasyonunda da kullanılmaktadır.


Dekoratif Kenarlara Doğal Taş Örnekleri

Günümüze kadar gelen bu sağlam ve gerçek bir taş olan Granit taşların en büyük özelliği boya rengi akmaz ve de bir sıkıntı yaşatmaz. Ayrıca Bu taşlar tamamen doğal renge sahip olan iç dış dekorasyonda son derece dikkat çekmektedir. Bunlar sağlıklı ve doğal olduğu için kullanıldığı mekânlar ise duvar, yer ve mutfak tezgâhlarında boy göstermiştir. Fakat Bu taşların içerisinde yer alan mineral yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Bunlar renk ve desenlerle birlikte doğal bir dekorasyon yapı malzemesi olarak ta kullanılmaktadır. Böylece Evlerimizin dekorasyonunda ise en çok tercih edilen ürünler arasında granit küp taş gelmektedir. Böylelikle Yinede bu taşların dayanıklı olması önemlidir. Böylece kendine has doğal bir renge sahip olması sebebiyle tercih edilmesini sağlamaktadır.

Bordür taş işçiliği ve uygulama ustalığı yapana taş döşeme firmamız kolaydır. Fakat gelişen teknoloji ve düzeni itibarı ile işçi kalitesini her geçen gün artırmıştır. Fakat Granit taş ustalığı alternatifleri ile birbirinden farklı bin bir renk seçeneği mevcuttur. Yinede ile birlikte firmamız granit taşı projelerinizde  tecrübeli ustalar ile hizmet vermekteyiz. Günümüzde tecrübeli granit küptaş utalarına ulaşmak oldukça zordur. Bu ustalara ulaşmak için küptaş ustası iletişim bölümünden internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca granit küptaş döşeme ustaları sekmesinden de ulaşbilirsiniz. Yine küptaş utaları sosyal medya iletişim ve  youtube kuptaş utaları sekmemizden ulaşbilirsiniz. Yine Arnavut kaldırım ustaları ve bazalt taş ustaları sekmemizden de ulaşabilirsiniz.

error: Content is protected !!
Telefon Et