Ankara Granit küp taş

0 Comments
Ankara küp taş

Ankara Granit küp taşları Türk mimari ve dünyada bir çok yapıların tüm aşamalarında denmese de yer üstü peysaj zeminler şehir içi yollar, kaldırımlar, dinlenme ve bahçe düzenlemelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu taşlar daha çok Bergama Kozak olarak adlandırılan Bergama koza bölgesinden çıkarılan granit taş bloklar, uzun yıllardır ülkemizin ve dünyanın çeşitli ülkelerinde altyapı taşı olarak kullanılmaktadır.

Genellikle stablize uygulama veya beton zemin üzerine taş tozu, kum gibi uygulamalar ile döşenmektedir.  Uygulama tamamlandıktan sonra yüzeye tamamen kum serpilir ve taşların dolması sağlanarak taşların kompaklama yapıldıktan sonra dağılması engellenir. Çeşit olarak Bergama granit veya bazalt veya diğer renk küpleri ile tasarlanabilir. Ayrıca çeşitli ebatlarda üretilmektedir.

Ankara bazalt taş ustası

Granit Küp taş Ustaları Çalışması

Granit küp taş döşeme atölyesi olarak kurulduğumuz ekip ile ilk günden bu yana kadar bizlere ihtiyacı olan tüm müşterilerimiz için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Asıl hedefimiz kaliteli bir işini düzgün yapan kaliteli ustalar yetiştirmek ve uygulamaya başlayarak profesyonel granit ve bazalt işçilik sunmaktır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir ekip olduğumuz için geçmişten bu güne kadar yaptığımız her işte müşterilerimiz için kaliteli bir işçilik sunmak, onların her istediklerine en uygun fiyatlarla yanıt vermek için devam ediyoruz.

Granit küp taş ustaları olarak hem ülkemizde hem de yurt dışına granit taşı ile bazı bazalt taşının üretimlerini yapan kurumsal bir firmalar ile işçilik anlamında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ankara granit küp taş, Ankara granit küp taş ustası, Ankara bazalt taş ustası veya Ankara granit bordür taş ustası nereden bulunabilir diyorsanız bizleri kastediyorsunuzdur.

 Her zaman tek hedefimiz her geçen gün daha da ileri gitmek.  Bu yüzden akla gelen küp taş ustalığı konusunda hizmetlerimize devam ediyor, en uygun fiyatlar ile anahtar teslim işçilik sunmak için ellerimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Tecrübeli granit küp taş ustalarımız sayesinde misyon ve vizyon incelemesi yapılacak olduğu zaman her geçen gün gelişen iş hacmi ile gerekli destekleri alarak kendimizi en ileri kadar götürmek, alanında en başarılı firma olarak müşterilerin isteklerine rahat bir şekilde yanıt vermek oluyor. Bu vesile ile hem ülkemizde hem de yurt dışında en başarılı firmalardan olmayı başarıyoruz

Ankara da yapılan granit küp taş ve bordür taşları

Granit doğal taş, granit bordür taşı ve granit bazalt taşı sektöründe yeniliklerde her geçen gün daha farklı konsept ve desenler ile değerli projelerde hayat bulmaktadır.

Granit küp taş, granit plak taş, granit yağmur oluğu, granit bordür, granit parke taşı, Arnavut kaldırımı, granit kaldırım taşları özellikle büyük projelerde revaç görmekte ve kullanılmaktadır. Bu doğal taşlar özellikle dış mekanlarda yürüyüş yollarında kaldırımlarda yol kenarlarında  üzerinde kumlama, yakma(yakılmış), cila gibi işlemler uygulanarak kullanılmaktadır.

Granit yapısı itibariyle soğuga ve sıcak karşı dayanıklı bir volkanik bir taştır. Granit küp taşları özellikle yurtiçi ve yurtdışında çok talep görmektedir. Ülke ekonomisine yüksek miktarlarda döviz girdisi ve istihdam ağlamaktadır. Ülkemizde hızlı bir şekilde gelişen maden sektörü bilinçli üretim ve kaliteli ürün yelpazesi ile dünyada hak ettiği konuma ulaşmış bulunmaktadır. Granit küp taşları farklı yerlerde özellikle büyük metropoller de kaliteli mimarı projeler yapılmakta ve granit gibi farklı doğal taş ürünleri kullanılmaktadır.

Taş döşeme firması olarak da yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle siz müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermekteyiz.  Amacımız; çocuklarımızın özgürce koşup oynayabileceği, nefes alacağı, insanlarımızın sakinliği ve huzuru yaşayabileceği mekanlar yaratmaktır. Beton yığınlarının içinde az da olsa doğallığı ve estetiği bir arada yaşatmaktır. Bu heyecanla yönetici ve teknik ekibimizle daha güzel projelerde çalışmak dileğiyle bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Telefon Et