Küp Taş Yer Döşemesi

0 Comments
küp taş yer döşemesi ustası

Küp taş yer döşemesi zeminin şekline göre belirli bir plan dahilinde proje ye uygun olarak yapılmaktadır. doğal küp taş döşemesi ve bahçe zemin taş döşemesi gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Aynı şekilde cadde ve sokaklarda küp taş döşemeleri bulunmaktadır. küp taş işinde kullanılacak doğal taşların 6 yüzlü olup standarda yakın olması gerekmektedir. Doğal küp taş döşeme işlemi için taşların yüzeyleri standart oranda olmasa bile taş döşeme ustasının bu taşları ustalıkla dizmesi gerekmektedir.

Doğal taş döşemesi Faydası

Küp taş yer döşemsi

Doğaltaş döşemesi Faydası

  • doğal küp taş sağlıklıdır
  • doğal taş uzun ömürlüdür
  • doğal taş işçiliği iyi olmalı
  • doğal küp taş fiyatları maliyet hesabı yapılmalı

Granit Küp Taş Yer Uygulaması Nasıl Yapılmalı ?

Küp taşların yer uygulamaları için küp taşları farklı  renge sahiptirler. Bu renkler genel de siyay gri füme yeşil krem kahve rengi gibi renleri olabiliyor . Küp Taş Yer Döşemesi ile Gri olan granit küp taş  ülkemizde bazı bölgelerde istenilen  miktarda çıkarılıp üretilmektedir.  Granit küp taş daha çok tercih edilerek 4×6,6×8,8×10 ebatlarda kullanılmaktadır. Ancak Başta Ankara olmak üzere Andezit taslari  Kayseri,Konya,Uşak gibi illerimizde üretilmektedirler. Bazalt Granit küp taşları ve başka taşlar olan  küp taş lar gibi  renklerde de döşeme uygulanabilmektedir. Yine başta Ankara olmak üzere Bazalt küp taş ları Kayseri,Diyarbakır,Kars,Ali ağa gibi il ve ilçelerimizde çok  miktarda üretilmektedirler.  Bu taşlar  ve Granit küp taş ları ve diger küp taş çeşitleri gibi tek başlarına veya karışık olarak da bulunmaktadırlar.

küp taş yer döşemesi

Granit küp taşları yere döşemesi

Granit küp taşları aynı kalitede de olsa satın alma sıkıntıları bulunmaktadır.   Tecrübeli Granit küp taş  ekibimiz her alanda en iyi zemini ayarlayarak lazımdır. Bu şekilde küp taş döşeme  işlemini yaparak uzun yıllar sürer. Böylece hizmet vermekteyiz. Bunların yanında  su gideri için özel zemin ayarlanır. Böylece su baskınlarında sorun yaşamanızı da engellemiş bulunmaktayız.  Bilgi için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bu taşların seçimi için granit küp taşın  Zemin döşemelerin de iyi olması gerekir. Böylece kullanılan küp taşlar tecrübeli ustalarımız tarafından özenle döşenmektedir. Fakat Su giderleri zemin döşemelerinde ayrıntılar düşünülmektedir. Ayrıca Birikmiş olan Su akıntısının sağlanması için uygun olarak küp taşlar zeminde hazırlamaktadır. Taş Döşeme Firmamız tarafından satılan granit küp taş yer döşemesi  modelleri mevcuttur. Ayrıca bazalt küp taş modelleri isteğe uygun olarak istediğiniz alana uygulanabilmektedir. Tecrübeli küp taşı ustaları iletişim Günümüzde tecrübeli granit küptaş utalarına ulaşmak oldukça zordur. Bu ustalara ulaşmak için küptaş ustası iletişim bölümünden internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca granit küptaş döşeme ustaları sekmesinden de ulaşbilirsiniz. Yine küptaş utaları sosyal medya iletişim ve  youtube kuptaş utaları sekmemizden ulaşbilirsiniz. Yine Arnavut kaldırım ustaları ve bazalt taş ustaları sekmemizden de ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!
Telefon Et