Küp Taş Yer Döşemesi

0 Comments

Küp taş yer döşeme işi zeminin şekline göre belirli bir plan dahilinde proje ye uygun olarak yapılmaktadır. doğal küp taş döşemesi ve bahçe zemin taş döşemesi gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Aynı şekilde cadde ve sokaklarda küp taş döşemeleri bulunmaktadır. küp taş işinde kullanılacak doğal taşların 6 yüzlü olup standarda yakın olması gerekmektedir. Doğal küp taş döşeme işlemi için taşların yüzeyleri standart oranda olmasa bile taş döşeme ustasının bu taşları ustalıkla dizmesi gerekmektedir.

Doğal taş döşemesi Faydası

Küp taş yer döşemsi

Doğal taş döşemesi Faydası

  • doğal küp taş sağlıklıdır
  • doğal taş uzun ömürlüdür
  • doğal taş işçiliği iyi olmalı
  • doğal küp taş fiyatları maliyet hesabı yapılmalı

Küp Taş Yer Uygulaması Nasıl Yapılmalı ?

Küp taşların yer uygulamaları için küp taşları farklı  renge sahiptirler  bu renkler genel de siyay gri füme yeşil krem kahve rengi gibi renleri olabiliyor . Bunlardan  Gri olan granit küp taş  ülkemizde bazı bölgelerde istenilen  miktarda çıkarılıp üretilmektedir.  Granit küp taş daha çok tercih edilerek 4×6,6×8,8×10 ebatlarda kullanılmaktadır Başta Ankara olmak üzere Andezit taslari  Kayseri,Konya,Uşak gibi illerimizde üretilmektedirler. Bazalt Granit küp taşları ve başka taşlar olan  küp taş lar gibi  renklerde de döşeme uygulanabilmektedir.Yine başta Ankara olmak üzere Bazalt küp taş ları Kayseri,Diyarbakır,Kars,Ali ağa gibi il ve ilçelerimizde çok  miktarda üretilmektedirler.  Bu taşlar  ve Granit küp taş ları ve diger küp taş çeşitleri gibi tek başlarına veya karışık olarak da bulunmaktadırlar.

küp taş yer döşemesi

Granit küp taşları yere döşemesi

Granit küp taşları aynı kalitede de olsa satın alma sıkıntıları bulunmaktadır.   Tecrübeli Granit küp taş  ekibimiz her alanda en iyi zemini ayarlayarak küp taş döşeme  işlemini yaparak uzun yıllar hizmet vermekteyiz. Bunların yanında  su gideri için özel zemin döşeme işlemi yapılarak su baskınlarında sorun yaşamanızı da engellemiş bulunmaktayız.  Bilgi için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bu taşların seçimi için granit küp taşın  Zemin döşemelerin de kullanılan küp taşlar tecrübeli ustalarımız tarafından özenle döşenmektedir. Su giderleri zemin döşemelerinde ayrıntılar düşünülmektedir. Birikmiş de ola Su akıntısının sağlanması için uygun olarak küp taşlar zeminde hazırlamaktadır. Taş Döşeme Firmamız tarafından satılan granit küp taş modelleri ve bazalt küp taş modelleri isteğe uygun olarak istediğiniz alana uygulanabilmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Et