BODRUM KÜP TAŞ

0 Comments
bodrum küp taşları

Bodrum Küp taş, bazalt ve granit çeşitleri ile işçilik ile birlikte anahtar teslimdir. Bodrum doğal taşı olarak çıkartılan granit ve bazalt taşlar, işlenerek standart küp ölçülerinde kesilir. Ancak yapılan projeye göre özel ölçü kesim de yapılabilir. Bodrum küp taşı dayanıklı ve sağlam yapısı ile küp taşlar, her alanda vazgeçilmez bir malzemedir. İşçilik ile uygun maliyetler ile bodrum küp taş firmamızdan ekip olarak kurulan ustalarımız ile hizmet vermekteyiz.

Granit Küp Taşı Yapısı

Granit küp taşın yapısı mika, kuvars, feldispat ve çeşitli minerallerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır.  Doğada bulunan doğal bir taş türüdür. Böylece bu taşın  aşırı dayanıklıdır ve aşınma derecesi oldukça yüksektir. Granit taşın yapısında bulunan mineral yapısı sayesinde, leke tutmaz ve üzerinde asla mikrop barındırmaz. Fakat dayanıklılık anlamında sıcak ve soğuk tüm şiddetli hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Bazalt Küp Taş Yapısı

Granit Bazalt taşı, volkanik bir taş olarak bulunur. Bu volkanik patlamaların oluşturduğu çatlaklar arasından sızdıktan sonra, soğuyarak katılaşır. Fakat bazalt taşların dayanıklı yapısı sayesinde inşaat sektöründe bir yapı taşı haline gelmiştir. Yine de soğuk sıcak hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Bulunan bu taşlar hem yapı malzemesi, hem de dekoratif olarak tercih sebebi olur.

Bodrum Küp taş Kullanım Alanları

Granit Küp taşın sahip olduğu doğal görüntü, her alanda kullanımını kolaylaştırır.  Bu taşların kullanıldığı alana estetik bir görüntü kazandırdı gibi, sağlam bir yapı elde edilmesini sağlar.

Granit Küp taşın kullanımının alanları;

  • Otopark ve yollar
  • Bahçe yolları ve özel alanlar
  • Şehir içi yollar
  • Kaldırımlar
  • Otel doğal alanları
  • Parklar ve bahçeler

Bu listelenen alanların dışında, dilediğiniz bölgede dekoratif olarak kullanabileceğiniz küp taş siparişleriniz ve tecrübeli ustalara ulaşmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece işleriniz hızlıca biter.

Bodrum İçin Küp Taş Ölçüleri

Grant tüp taşlar, standart ölçülerde işlenip kesim olur. Ayrıca Projeye uygun özel istekler doğrultusunda, istenilen ölçülerde yapabilirler.

Granit küp taşların standart ölçüleri şu şekildedir.

4x6x6

6x8x8

8x10x10

10x20x20

Bu taşların doğal görüntüsü ve uygulandığı ortama sağladığı uyum ile birlikte dayanıklı yapısı ile bodrum küptaşı siparişlerinizi standart ölçülerde verebilirsiniz.  Ayrıca bunun yanı sıra, uygulamak istediğiniz alana özel ölçülerde, özel sipariş de oluşturabilirsiniz. Fakat birketimiz, kurulduğu günden bugüne, en kaliteli ve tecrübeli küp taş ustalarımız ile uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ama Muğla bodrum ve çevrelerde hizmet verdiğimiz başta Datça, Marmaris, Dalaman gibi ilçelerde küp taş hizmeti vermekteyiz. Böylelikle istenilen yerler hizmet vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!
Telefon Et